Arma Kilitli Direk


  Kilitli Direk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


HAKKIMIZDA
ARMA Kontrol Sistemleri olarak, Güvenlik ve Kontrol Sistemleri Sektörü’nde 10 yıllık tecrübeye sahip üretici bir firmayız. Konusunda uzman idari ve teknik personelimiz ile müşteri memnuniyeti öncelikli çalışma prensibimiz ve dinamik yapımız ile öncü firmalardan biri haline geldik. Tüm ekibimiz güler yüzlü, anlayışlı ve çözüm odaklıdır.


AR-GE çalışmalarımız artarak devam etmekte ve gelişen teknolojiye uyum sağlamakla birlikte taleplere yanıt vermeye devam etmekteyiz. Mantar Bariyer, Road Blocker, Kollu Bariyer ve Yer Tuzakları başta olmak üzere Kişisel Park Bariyerleri, Otopark ve OGS sistemi gibi sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesini bayilerimiz ve çözüm ortaklarımız aracılığı ile hizmetinize sunmaktayız.

Güvendiğiniz bir firmanın güvenliğinizi sağlamasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle satış ve satış sonrası hizmet kalitemiz ile sektörde fark yaratarak tercih edilme önceliği kazanıyoruz. Yurtiçinde olduğu kadar, Orta Asya ülkeleri başta olmak üzere yaptığımız yurtdışı projeler ile de deneyimlerimizi artırmanın yanısıra, yalnızca ulusal değil uluslar arası pazar içinde de ürün ve hizmet kalitemizi sunma imkanı buluyoruz. Yurtdışı çalışmalarımız kapsamında ’25 ülkede 25 yeni ofis’ projemizi en kısa sürede hayata geçirmeyi hedeflemekteyiz.

Irak başta olmak üzere terör riski taşıyan ülkelere ulaşarak orada güvenliği sağlamayı görev edinen firmamız, ‘’teröre karşı 1 saniye’’ sloganı ile başlattığı bu projeye Irak’tan sonra Afganistan’da devam ederek, tüm dünyanın teröre karşı 1 saniye diyebilmesini hedefliyor. Yurtdışında özellikle ciddi terör riski taşıyan bölgelere Departman Müdürlerinden oluşan özel bir ekip gönderilerek, işimize ve müşterilerimize verdiğimiz değeri vurgulamış oluyoruz.

Havalimanı Karşısında bulunan Genel Merkez Ofisimiz ile yurtiçi ve yurtdışından gelecek ziyaretçilerimiz için merkezi bir konumda bulunmaktayız. Ayrıca üretim tesisimiz ve teknik destek merkezimiz de merkezi konumlarda bulunmakla beraber müşterilerimizin ziyaretine açıktır.

1 saniyede açılabilme özelliği ile araçlı terör saldırılarını anında bloke edebilmek üzere geliştirilen Mantar Bariyer ve Road Blocker ürünlerimiz, ekstra koruma sağlaması ve sessiz çalışması amacı ile tasarlanan Çift Tırnaklı Yer Tuzaklarımız, tüm bariyerlerimizin birbirleri ve diğer mevcut güvenlik kapısı vs. ile senkronize çalışabiliyor olması, gelişen ve mevcut ihtiyaca cevap vermeye çalışan şirket politikamızın birer göstergesidir diyebiliriz. ARMA Kontrol Sistemleri olarak hedefimiz güvenliği insanlara satmak değil, insanların güvenliğini sağlamaktır.

 

 

FABRİKA

Adres: 
 Oruçreis Mahallesi, Giyimkent 19. Sokak Giyimkent Sitesi B205 Apt. No:107A/109
Esenler-İSTANBUL

Telefon Numarası: +90 (212) 222 75 00
Faks Numarası: +90 (212) 220 32 83 
E-posta Adresi:  arma@kilitlidirek.com